Hooldusjuhend

Suur osa My Unicorni tootevalikus olevad tooted valmivad vastavalt tellimusele ja klientide erisoovil käsitööna. Oleme siia kokku kogunud juhised näpunäidetega, et tooted enda ilu ja praktilisuse võimalikult kaua säilitaksid. Kasutame enda toodete valmistamisel palju erinevaid trükistiile ning valime sobiva stiili vastavalt tootele ning materjalile. 
Pokaalid, kohvitopsid, tumblerid, joogipudelid
(Permanentne) vinüülkleebis on kindel võitja, kui on tegemist on personaliseeritavate toodetega, kus vaja valmistada väiksemaid koguseid ning kõikidele toodetele lisada erinev disain(nimi).  Vinüülkleebised on kauakestvad (olenevalt tootest on eluiga välitingimustes kuni 7 aastat!), materjal on efektne ning värvid väga erksad. Kuigi antud kleebis on veekindel, aga ei ole kuumakindel. Seetõttu tuleb tooteid, kus on kasutatud vinüülkleebist, pesta käsitsi ning tooteid ei ole soovitatav vees leotada.

Osade vinüülkleebiste toodete puhul lakime disaini masinpesukindlaks muutva lakiga üle, kuid siiski soovitame toodetel käsipesu.

Padjad ja tekstiil 
Erinevate tekstiilide puhul kasutame nii sublimatsioontrükki kui kuumpresstrükki. Kõik tooted on masinas pestavad 30-40 kraadiga pahupidi. Triikida soovitame pahupidi või kasutada disaini näiteks küpsetuspaberit.

Keraamilised kruusid / metallist kruusid
Enda eriliste ja värviliste pilditasside puhul kasutame sublimatsioontrükki. Tassi pind on kaetud spetsiaalse kihiga, mis võimaldab tassile trükkida ükskõik kui palju värve(ka fotosid). 

Keraamilised tassid on masinpesukindlad. Metallist kruusidele soovitame käsipesu.