Nimeline joogipudel

Isikupärastatav Nimeline Joogipudel - Unikaalne Kingitus Jõuludeks

Otsid praktilist ja isikupärast kingitust, mis rõõmustaks nii sõpru kui perekonda? Tutvu meie nimelise joogipudeliga - elegantne, funktsionaalne ja isikupärane kingitus, mis muudab joomise nauditavaks kõikjal liikudes.

Omadused:

  • Metallist, BPA vaba plastik, klaas: Valikus on erinevast materjalist kvaliteetsed joogipudelid 
  • Isikupärastatav disain: Joogipudelile saab lisada nime ning ettevõtte logo, luues unikaalse ja isikliku kingituse.
  • Keskkonnasõbralik: Taaskasutatav materjal aitab vähendada ühekordsete plastikpudelite kasutamist, olles samal ajal keskkonnasõbralik valik.
  • Mugav kasutada: Lekkekindel kork ja ergonoomiline disain muudavad selle pudeli ideaalseks kaaslaseks trennis, koolis, matkal või igapäevaste toimingute juures.

Grupitellimuse soodustused: Mida rohkem oste teed, seda soodsamalt saad toote - suurepärane võimalus teha isikupärastatud kingitus kogu sõpruskonnale või perele.

Miks valida meie nimeline joogipudel jõulukingituseks:

See joogipudel pakub rohkem kui lihtsalt joogi hoidmise võimalust. Isikupärane disain teeb sellest kingituse, mis rõõmustab saajat ning samal ajal julgustab keskkonnasõbralikku elustiili. Grupitellimuse soodustused annavad võimaluse teha erilist kingitust kõigile lähedastele.

Kingi midagi isiklikku ja praktilist - meie nimeline roostevabast terasest joogipudel on suurepärane viis jõulude tähistamiseks ning tähendusrikas kingitus lähedastele.

Personaalse pakkumise saamiseks kirjuta info@myunicorn.ee


Lisa ostukorvi
19,90 €